VIDEO Druholigový zápas v Michalovciach spestrila fontána

Osvieženie počas zápasu Michalovce - DubnicaOsvieženie počas zápasu Michalovce - Dubnica

MICHALOVCE - V stretnutí 1. kola druhej slovenskej futbalovej ligy medzi Michalovcami a Dubnicou sa o nečakané spestrenie postaralo zavlažovacie zariadenie.

Prebiehala 86. minúta duelu a domáci tím viedol 2:1, keď sa pri striedačke hostí spustilo automatické zavlažovanie trávnika a na dobré dve minúty zamestnalo michalovských usporiadateľov.

Rozhodca Mastiš hru samozrejme prerušil a spoločne s hráčmi a divákmi sledovali, či a kedy sa "fontánu" podarí zastaviť. V horúcom lete by to zrejme všetci zúčastnení privítali, ale keďže teploty sa vo večerných hodinách podobali skôr neskorej jeseni, všetci aktéri sa od vody radšej držali ďalej.

Napokon organizátori našli ten správny "kohútik" a prúd vody zastavili. Zápas sa mohol dohrať a Michalovce už udržali tesné vedenie.

• Zdroj: športky, ts, youtube