Zimné športy - strana 9

Slovenská biatlonistka Ema Kapustová
MS v biatlone
Kapustová to skvele doklepla: Slovenská štafeta bojovala o najvyššie priečky

OTEPÄÄ - Slovenské biatlonistky obsadili v štafete junioriek na 4x6 km na mládežníckych MS v estónskom stredisku Otepää 6. miesto.

Na snímke slovenský biatlonista
Dva trestné okruhy skrížili Slovákom plány: Za víťazmi zaostali vyše šesť minút

OTEPÄÄ - Slovenskí biatlonisti obsadili v štafete juniorov na 4x7,5 km na mládežníckych MS v estónskom stredisku Otepää 13. miesto.

Foto Adam Hagara
Zimné športy
Za tvrdú drinu prišla odmena: Slovenský klenot si odnáša z majstrovstiev sveta medailu!

TCHAJ-PEJ - Slovenský krasokorčuliar Adam Hagara získal na juniorských majstrovstvách sveta v Tchaj-pej bronzovú medailu. Zlatý bol Kórejčan Minkyu Seo,...

Foto Lara Gutová-Behramiová
Lyžovanie
Gutová-Behramiová s ďalším famóznym víťazstvom: Shiffrinovej útok vyzerá čoraz nereálnejšie

KVITFJELL - Švajčiarka Lara Gutová-Behramiová zvíťazila v sobotňajšom super-G Svetového pohára alpských lyžiarok. Upevnila tak svoje vedenie v poradí disciplíny...

Zľava Victoria Carlová, Krista
Beh na lyžiach
VIDEO Problémy na trati a viacero pádov: Fínsko oslavuje obrovský úspech

LAHTI - Fínska bežkyňa na lyžiach Krista Pärmäkoskiová vyhrala sobotňajšie preteky Svetového pohára na 20 kilometrov klasicky v domácom Lahti.

Super-G žien v Kvitfjelli
Lyžovanie
Gutová-Behramiová navýšila náskok: Online prenos zo super-G žien v Kvitfjelli

Tomáš Kraus
Lyžovanie
Česká legenda oslavuje okrúhlu 50-ku: Dvojnásobného majstra sveta prezývali Mäsiar

PRAHA - Český lyžiar Tomáš Kraus, ktorý 3. marca oslávi 50 rokov, je legendou skikrosu. V tejto disciplíne sa stal dvakrát majstrom sveta aj víťazom celkového...

FotoVideo Oslavujúci Marco Odermatt
Video Beh na lyžiach
Švajčiarsky suverén opäť dominoval a získal ďalší glóbus do zbierky, Žampa kruto doplatil na chybu

ASPEN - Švajčiarsky lyžiar Marco Odermatt po zisku veľkého krištáľového glóbusu ukoristil aj malý za obrovský slalom. Suverén prebiehajúcej sezóny triumfoval...

Lovro Kos
Prekvapenia v Lahti: Slovinec šokoval, líder celkového poradia vypadol v 1. kole!

LAHTI - Slovinský skokan na lyžiach Lovro Kos triumfoval v piatkových pretekoch na podujatí Svetového pohára vo fínskom Lahti. Za skoky dlhé 127,0 a 134,0...

Oslavujúci Paal Golberg
Suverenita severskej veľmoci pokračuje: Nórski bežci ovládli tímšprint v Lahti

LAHTI - Nórska dvojica Paal Golberg a Johannes Hösflot Kläbo zvíťazila v piatkovom tímšprinte klasicky v rámci podujatia Svetového pohára vo fínskom Lahti.

Nórsky biatlonista Sturla Holm
Biatlon
Nevydarené MS v Česku sú minulosťou: Nórska hviezda ovládla vytrvalostné preteky v Holmenkollene

HOLMENKOLLEN - Nórsky biatlonista Sturla Holm Laegreid triumfoval v piatkových vytrvalostných pretekoch na 20 km na podujatí Svetového pohára v Holmenkollene.

FotoVideo Na snímke slovenská biatlonistka
Video Biatlon
Životný výkon v ikonickom Holmenkollene: Remeňová dosiahla najlepší výsledok v kariére

HOLMENKOLLEN - Slovenská biatlonistka Zuzana Remeňová si v piatok pripísala prvé body do hodnotenia Svetového pohára v kariére.

Foto Lara Gutová-Behramiová na zjazdovke
Lyžovanie
FOTO Hotová pohroma: Počasie opäť úraduje, lyžiarky si vypočuli nepríjemné správy

KVITFJELL - Organizátori zrušili sobotný zjazd Svetového pohára v nórskom Kvitfjelli. Lyžiarky pre zlú viditeľnosť totiž neabsolvovali ani jeden tréning...

Počasie opäť robí starosti
Biatlon
Spravodlivý Bože, kde si? Opäť zmena, počasie ničí program Svetového pohára

HOLMENKOLLEN - Organizátori 7. kola Svetového pohára v biatlone museli pre hmlu zmeniť aj piatkový program v nórskom Holmenkollene.

Slovenská vlajka - ilustračné
Skvelý výsledok slovenských biatlonistiek na MS! Muži sa držali v TOP 10, zradila ich zlá streľba

OTEPÄÄ - Slovenské biatlonistky obsadili siedme miesto v štafete kadetiek na mládežníckych MS v estónskom stredisku Otepää.

Slovenská biatlonistka Anastastia Kuzminová
Biatlon
Stará dobrá Nasťa Kuzminová! Umiestnenie v TOP 10 a útok na najvyššie priečky

OBERTILLIACH - Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová skončila šiesta v šprinte na 7,5 km na podujatí Pohára IBU v rakúskom Obertilliachu.

Česká rýchlokorčuliarka Martina Sábliková
Ostatné
Starosti a problémy českej legendy pred koncom kariéry: Som stará, musím rátať s bolesťami

PRAHA - O preteky skôr, ako pôvodne počítala, pred majstrovstvami sveta vo viacboji v Inzelle, musela česká rýchlokorčuliarka Martina Sáblíková ukončiť sezónu.

Slovenská biatlonistka Zuzana Remeňová
Biatlon
Organizátori chceli zabrániť najhoršiemu možnému scenáru: Svetový pohár museli odložiť

OSLO - Dnešné vytrvalostné preteky biatlonistiek vo Svetovom pohári v Osle boli kvôli nepriaznivému počasiu odložené na piatok.

Video Slovenska biatlonistka Ema Kapustová
Video MS v biatlone
VIDEO Neskutočná Ema Kapustová! Parádny boj o zlato, Slovensko má druhú medailu z MS

OTEPÄÄ - Slovenská biatlonistka Ema Kapustová získala striebornú medailu v pretekoch s hromadným štartom junioriek na 9 km na mládežníckych MS v estónskom...

Dvojnásobný majster sveta v
Kariéru ukončil pred desiatimi rokmi: Bývalý reprezentant (44) sa zúčastní slávneho podujatia

MORA - Dvojnásobný majster sveta v behu na lyžiach Axel Teichmann sa zúčastní na jubilejnom 100. ročníku podujatia Vasov beh (Vasaloppet) vo Švédsku.