Tímy na MS 2014

Foto Radosť Fínov v semifinále
MS v hokeji 2014
Fínski hokejisti po troch rokoch zabojujú o majstrovský titul: Čechov poslali do súboja o bronz

MINSK - Vo finále 78. MS v hokeji nastúpia proti sebe Rusko a Fínsko. Rozhodlo o tom druhé sobotňajšie semifinále, v ktorom zdolali Fíni český výber 3:0,...

Foto Ilustračné foto
Semifinále hokejových MS prinesie súboj gigantov: Fíni a Česi opäť čakajú na titul

MINSK - Už len štyri krajiny môžu vybojovať titul majstrov sveta na šampionáte v bieloruskom Minsku. Do záverečnej dlhoočakávanej hry o medaily sa dostali...

Video Mattias Ekholm
Video MS v hokeji 2014
VIDEO Z babráka napokon hrdina: Famózna gólová paráda Švéda Ekholma zarmútila domácich

MINSK - Sedem minút pred koncom tretej tretiny súboja Bielorusko - Švédsko vo štvrťfinále majstrovstiev sveta v hokeji v Minsku za stavu 2:2 obranca severanov...

Vladimír Růžička opäť na
Tímy
Česko dopísalo na súpisku brankára, v hre o šampionát ostáva Kovář a Růžička

MINSK - Vedenie českej hokejovej reprezentácie dopísalo na majstrovstvách sveta v Minsku na súpisku brankára Litvínova Pavla Francouza. Posledné miesto...

Slovenskí hokejisti po prvej
Slováci
Čo sa musí stať, aby Slováci postúpili? Vůjtek verí, že nám pomôžu Česi a Dáni

MINSK - Slovenskí hokejisti stále živia nádej na účasť vo štvrťfinále MS v Minsku. Osud však nemajú vo vlastných rukách, k postupu budú potrebovať nielen...

FotoVideo Marcel Haščák so skrvavenou
Video Slováci
VIDEO Skutočné gesto fair play: Krvavému Haščákovi privolával pomoc taliansky brankár

MINSK - Slovenský hokejový útočník Marcel Haščák nedohral sobotňajší zápas slovenskej hokejovej reprezentácie na MS v Minsku proti Taliansku (4:1). V 33....

Slovenskí hokejisti v budove
Slováci
Vůjtkov tím počas voľna načerpal nové sily, Tatar: Verím, že nám pomôže aj hokejové šťastie

MINSK - Nedeľňajšie voľné popoludnie využili slovenskí hokejoví reprezentanti na návštevu Bieloruského olympijského domu, kde im veľvyslanectvo SR spoločne...

Video Philipp Grubauer
Suverénne Rusko prišlo o hviezdneho kapitána Ovečkina: Proti Nemcom rozhodla posledná tretina

MINSK - Hokejisti Ruska zvíťazili na MS v Minsku nad Nemeckom 3:0 a na čele B-skupiny sú bez straty bodu. Nemci už definitívne prišli o možnosť postúpiť...

FotoVideo Vladimír Sobotka strieľa gól
Českí hokejisti sa vrátili na tretiu priečku: Proti Nórom rozhodol gól z 39. sekundy

MINSK - Českí hokejisti zvíťazili v nedeľňajšom zápase A-skupiny na MS v Bielorusku nad Nórskom 1:0 a priblížili sa postupu do štvrťfinále. O jediný gól...

Marcel Haščák s krvavým
Slováci
Skvelé správy pre Vůjtkov tím: Haščák nemá zlomeninu, v poriadku aj Ďaloga

MINSK - Zdravotný stav slovenského hokejového reprezentanta Marcela Haščáka, ktorý po strele spoluhráča Juraja Valacha do tváre nedohral na MS v Minsku...

Foto Kanadskí hokejisti oslavujú gól
Kanada v dramatickom šlágri otočila duel so Švédmi: Úradujúci majstri sveta prvýkrát prehrali

MINSK - Hokejisti Kanady zvíťazili na MS v Minsku nad Švédskom 3:2 po predĺžení, hoci v 22. minúte prehrávali už 0:2. Víťazný gól zámorského tímu strelil...

Foto Tyler Johnson a Olli
Američania si vybojovali postup do štvrťfinále: T. Johnson zariadil triumf nad Fínmi

MINSK - Hokejová reprezentácia USA uspela v nedeľňajšom popoludňajšom zápase na 78. majstrovstvách sveta v Minsku, keď zdolala výber Fínska 3:1. Američania...

Marek Viedenský
Slováci
Slovenské dresy, ktoré obdivuje celý svet: Naši hokejisti konečne prelomili prekliatie

MINSK - Až v ôsmom stretnutí v nových dresoch, na ktorých sú napísané slová štátnej hymny, sa slovenskí hokejisti radovali z víťazstva. Prvýkrát si slovenská...

Jacob Trouba z USA
Tímy
Ďalší skalp favorita v Minsku: Lotyši po Fínoch porazili v prestrelke aj Američanov

MINSK - Lotyšská hokejová reprezentácia si vo štvrtkovom popoludňajšom vystúpení na 78. majstrovstvách sveta v bieloruskom Minsku poradila sa výberom USA...

Jevgeni Malkin zaznamenal v
Novinky
Rusom sa črtá obrovská posila na MS: Pittsburgh požiadali o uvoľnenia hviezdneho Malkina

MINSK - Zástupcovia Ruskej hokejovej federácie (FHR) v stredu oficiálne požiadali klub zámorskej NHL Pittsburgh Penguins o uvoľnenie útočníka Jevgenija...

Vladimír Růžička
Tímy
České trápenie proti Talianom má dôvod: Hráči boli pred zápasom bieli aj zelení, hovorí kouč

MINSK - Nielen s outsiderom, ale aj s črevnou chrípkou bojoval český národný tím pri výhre na majstrovstvách sveta v Minsku nad Talianskom 2:0. Útočník...

Vladimír Sobotka
Tímy
Zdravotný stav Sobotku sa zhoršil, lekári zrušili štart proti Talianom

PRAHA - Český hokejista Vladimír Sobotka síce pricestoval so svojim tímom do haly Čižovka v Minsku, ale napokon nenastúpil na stredajší popoludňajší zápas...

Video Strelec dvoch gólov Slovenska
Dvojgólový Nagy po blamáži iba ťažko hľadal slová: Musíme si vstúpiť do svedomia!

MINSK - Ani dva góly skúseného Ladislava Nagya nestačili slovenskej hokejovej reprezentácii v pondelňajšom zápase A-skupiny MS s Francúzskom k víťazstvu....

Radosť ruských hokejistov
Suverénne Rusko naďalej stopercentné: Ovečkin a spol. prevalcovali aj USA

MINSK - Hokejisti Ruska zdolali v pondelok v ich treťom vystúpení na MS v Minsku reprezentáciu USA presvedčivo 6:1 a na čele B-skupiny majú už 9 bodov....

Kanaďania sa radujú z
Českí hokejisti dramatizovali šláger s Kanadou: Javorové listy po výhre lídrom našej skupiny

MINSK - Hokejisti Kanady vyhrali v pondelňajšom stretnutí A-skupiny na MS v bieloruskom Minsku nad Českom 4:3. Zámorský tím rozhodol o svojom triumfe v...