Novinky - strana 3

Český reprezentačný hokejový tréner
Novinky
Nahnevaný tréner vyčíta Jágrovi a spol.: Celé majstrovstvá sú ako svadba a pohreb!

MINSK - Českí hokejisti zdolali Francúzov 5:4 po predĺžení a vo štvrťfinále majstrovstiev sveta v hokeji sa vyhli zatiaľ stopercentným Rusom. Keď v 19....

Video Lotyšský obranca Kristaps Sotnieks
Video Novinky
VIDEO Švajčiari predviedli neskutočné divadlo: Toto je groteska, ako sa patrí!

MINSK - V zápase skupiny B na majstrovstvách sveta v bieloruskom Minsku sa odohrali v utorok posledné zápasy. Medzi inými, vo vzájomnom súboji sa stretli...

Brian Henderson a brankár
Novinky
Česi sa poriadne nadreli s Francúzskom: Osemgólovú prestrelku rozhodol v predĺžení Kolář

MINSK - Českí hokejisti zvíťazili vo svojom poslednom vystúpení v základnej A-skupine na MS v Bielorusku nad Francúzskom 5:4 po predĺžení a v tabuľke...

Radosť ruských hokejistov
Novinky
Rusi bezchybní aj proti domácim Bielorusom: Skupinu vyhrali bez strateného bodu

MINSK - Ruskí hokejisti zvíťazili v MS v Minsku aj nad Bieloruskom a po výsledku 2:1 triumfovali v B-skupine bez straty bodu. Bielorusi obsadili 3. priečku...

Kristaps Sotnieks a Kevin
Novinky
Fíni môžu ďakovať Švajčiarom za postup: Lotyšsko zdolali tesným rozdielom

MINSK - Lotyšskí hokejisti prehrali v záverečný deň základných skupín na MS v Minsku so Švajčiarskom 2:3. Pobaltská reprezentácia tak nevyužila šancu na...

Nór Anders Bastiansen strieľa
Novinky
Kanada ledva zabránila ďalšej blamáži: Nad Nórskom vyhrala len o gól

MINSK - Hokejisti Kanady uspeli vo svojom záverečnom vystúpení v základnej A-skupine na 78. majstrovstvách sveta v bieloruskom Minsku, keď v utorok popoludní...

Útočník Spojených štátov Tyler
Novinky
Američania zvládli gólovú prestrelku s Nemcami: V prvej tretine však nepadol ani jeden!

MINSK - Hokejová reprezentácia USA uspela vo svojom záverečnom vystúpení v základnej B-skupine na 78. majstrovstvách sveta v Minsku, keď v utorok popoludní...

Danis Zaripov
Novinky
Rusi spoznajú svojho štvrťfinálového súpera: Kapitánom bude Danis Zaripov

MINSK - Kapitánom ruskej hokejovej reprezentácie v utorkovom zápase základnej B-skupiny na 78. majstrovstvách sveta v Minsku proti domácemu tímu Bieloruska...

Video Bielorusi oslavujú víťazstvo nad
VIDEO Zúriví Lotyši obviňujú českého arbitra: Zaslúžili sme si lepší osud!

MINSK - Hokejové Lotyšsko poriadne rozhneval verdikt českého rozhodcu Antonína Jeřábka v pondelkovom zápase majstrovstiev sveta v Minsku s domácim Bieloruskom....

Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie
Slováci
Vůjtek obhajuje neúčasť vo štvrťfinále: Vieme, s akým tímom sme prišli!

MINSK - Slovenská nádej na postup do štvrťfinále MS v Minsku definitívne zhasla. Rozhodlo o tom v pondelok víťazstvo francúzskych hokejistov 6:2 nad Dánskom,...

Kirill Gotovets a Guntis
Novinky
Rozhodca obral Lotyšsko o vyrovnanie, Bielorusi postúpili do štvrťfinále

MINSK - Hokejisti domáceho Bieloruska zvíťazili v pondelok na MS v Minsku nad Lotyšskom 3:1 a zabezpečili si postup do štvrťfinále. Lotyši ešte majú šancu...

Nicklas Danielsson so spoluhráčmi
Novinky
Švédsko suverénne aj bez Lindströma, Taliansko opúšťa elitu

MINSK - Talianskí hokejoví reprezentanti zostúpili z elitnej A-kategórie MS. V pondelkovom stretnutí A-skupiny na svetovom šampionáte v Bielorusku o tom...

Fráncúzsko sa triumfom nad
Novinky
Francúzom postup nestačí: V zápase s Českom sa chceme posunúť vyššie

MINSK - Hokejisti Francúzska oslavujú prvý postup do štvrťfinále majstrovstiev sveta od roku 1995. Účasť v najlepšej osmičke si zabezpečili pondelkovým...

Zákrok na Alexandra Ovečkina
Novinky
Zranenie Ovečkina potrestané, pre Nemca Kinka šampionát skončil

MINSK - Disciplinárna komisia 78. majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji v bieloruskom Minsku potrestala dištancom na jedno stretnutie nemeckého útočníka...

Igor Nemeček
Slováci
Nemeček kritizuje umiestnenia pod Vůjtekom: Ani Soči neskončilo úspechom

MINSK - Prehru Dánska s Francúzskom 2:6, ktorá znamená koniec slovenským nádejam na postup do štvrťfinále, sledoval priamo na tribúne Arény Čižovka aj...

Alexej Ivanov a Jarkko
Novinky
Fíni sa vytrápili so zostupujúcim Kazachstanom, na postup to nemusí stačiť

MINSK - Hokejisti Fínska zvíťazili vo svojom záverečnom vystúpení na MS v Minsku v B-skupine nad Kazachstanom 4:3. Hráči Kazachstanu nedokázali na šampionáte...

Novinky
Slovensko definitívne bez štvrťfinále, francúzsky uragán sfúkol i Dánov

MINSK - Hokejisti Francúzska štvorgólovým uráganom v záverečnej tretine sfúkli Dánov v pondelkovom stretnutí v základnej A-skupine a postúpili do štvrťfinále...

Alexander Ovečkin
Novinky
Zranenie ruskej hviezdy je vážnejšie: Ovečkin vynechá minimálne jeden zápas

MINSK - Ruský hokejový kanonier Alexander Ovečkin vynechá na majstrovstvách sveta v bieloruskom Minsku minimálne jeden zápas - určite ten záverečný v základnej...

Slovenskí hokejisti po prvej
Slováci
Čo sa musí stať, aby Slováci postúpili? Vůjtek verí, že nám pomôžu Česi a Dáni

MINSK - Slovenskí hokejisti stále živia nádej na účasť vo štvrťfinále MS v Minsku. Osud však nemajú vo vlastných rukách, k postupu budú potrebovať nielen...

Bielorusi získali cenné body,
Novinky
Zranenie ho dobehlo: Bielorusi už bez Konstantina Koľcova, jeho stav sa zhoršil

MINSK - Bieloruská hokejová reprezentácia sa v zostávajúcom priebehu 78. majstrovstiev sveta musí zaobísť bez útočníka Konstantina Koľcova. Podľa denníka...