VIDEO Najhorší zápas kariéry v podaní Brazílčana: Za pol hodiny zavinil dva góly a prosil o striedanie

Brazílsky stopér Paulao odohral naozaj veľmi nešťastné stretnutieBrazílsky stopér Paulao odohral naozaj veľmi nešťastné stretnutie Zdroj: the guardian.com, sports.yahoo.com

MADRID - Brazílsky stopér Paulao v službách španielskeho celku Betis Sevilla nemá za sebou šťastnú Veľkú noc. Hráč, ktorý mal poslednému Betisu na ihrisku Vallecana pomôcť k nejakému cennému bodu, odohral pravdepodobne najhorší zápas svojej kariéry.

Na čo Paulao v súboji siahol, to totálne pokazil. Hostia, ktorí márne bojujú o záchranu, prehrávali už po 27 minútach zápasu 0:2, pričom obidva góly súperovi prakticky daroval brazílsky stopér. V 14. minúte domácich do vedenia poslal Ruben Rochina, ktorý potrestal nevydarenú malú domov od Brazílčana gólmanovi Betisu. V 27. minúte sa opäť "predviedol" Paulao, ale opäť v negatívnom svetle. Zadák Betisu neodhadol prudký center súpera a vsietil naozaj výstavný vlastný gól. A to ho už definitívne položilo.

Brazílsky stopér Paulao odohral Galéria fotiek (3) Zdroj: the guardian.com, sports.yahoo.com

Frustrovaný Brazílčan sa len ťažko zbieral z trávnika a aj keď sa ho futbalisti súpera snažili rečami povzbudiť k hre, no on doslova prosil trénera o vystriedanie. Tréner s ním mal zľutovanie, Paulaa okamžite vystriedal spoluhráč Álvaro Vadillo. Betis napokon na pôde Vallecana prehral 1:3 a na predposlednú Almeriu naďalej stráca osem bodov.

• Zdroj: športky