VIDEO Ronaldo ako z ríše snov: Barcelona zažila neuveriteľné galapredstavenie hviezdy Realu!

Cristiano Ronaldo a jeho gólové oslavyCristiano Ronaldo a jeho gólové oslavy Zdroj: SITA

BARCELONA - Cristiano Ronaldo si otvoril strelecký účet v novej sezóne najvyššej španielskej futbalovej súťaže síce až v treťom kole, ale o to s väčšou pompou. Portugalec v službách Realu Madrid sa "vybláznil" v Barcelone na miestnom Espanyole, ktorému v sobotňajšom stretnutí nastrieľal päť gólov a na ten šiesty prihral svojmu kolegovi z útoku Benzemovi.

Jeden pridal ďalší útočník Karim Benzema a hostia triumfovali jednoznačne 6:0. Ronaldovi stačilo na čistý hetrik iba 13 minút v prvom polčase. Skóre zápasu otvoril v 7. min, o desať minút neskôr premenil pokutový kop a v 20. min zvýšil na 3:0. Po zmene strán sa presadil v 61. aj 81. min. Real ani v treťom dueli Primera División 2015/2016 neinkasoval, disponuje siedmimi bodmi a impozantným skóre 11:0.

Espanyol Barcelona - Real Madrid 0:6 (0:4)
Góly: 7., 17., 20., 61. a 81. Ronaldo (Druhý z 11 m), 28. Benzema, 32.155 divákov

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Real Madrid Espanyol Barcelona
  • Zdroj: SITA, TASR