VIDEO Dojemné chvíle pre mladého fanúšika: Hviezdu Barcelony nechcel pustiť z objatia

Dojemné chvíle pre mladého fanúšika Dojemné chvíle pre mladého fanúšika

BARCELONA - Chorvátsky stredopoliar Ivan Rakitič nie je hviezdou takého formátu, ako jeho spoluhráči z Barcelony Neymar či Messi. Ani on sa však na nepriazeň fanúšikov rozhodne sťažovať nemusí. To mohol naplno pocítiť vo včerajšom zápase, keď sa mu dostalo silného objatia od malého chlapca.

Katalánsky tím v domácej súťaži čiastočne odčinil posledné nečakané zlyhanie proti Málage (0:1) a nadviazal na utorkovú výhru 2:1 nad Manchestrom City v úvodnom osemfinále Ligy majstrov. Barcelonu poslal do vedenia v 25. minúte strelou zblízka Ivan Rakitič. Chorvátsky stredopoliar potom tri minúty po pauze pripravil druhý zásah pre Uruguajčana Luisa Suáreza, ktorý sa dvakrát presadil aj v Manchestri.

Zápas priniesol tiež jeden sladký moment, keď malý chlapec silno objal Rakitiča a nechcel sa od neho odtrhnúť. Jeho plač následne dokázal, ako veľa to pre neho znamenalo.

Viac o téme: FC Barcelona Ivan Rakitič
  • Zdroj: športky