VIDEO Dohrali prerušený zápas: Eindhoven si body v Portugalsku v prestrelke rozdelil

Georginio Wijnaldum (vľavo) a Ruben FernandesGeorginio Wijnaldum (vľavo) a Ruben Fernandes Zdroj: SITA

PRAIA - PSV Eindhoven už má istú účasť v šestnásťfinále futbalovej Európskej ligy 2014/2015. Hráči holandského klubu si definitívu postupu vybojovali v piatkovom dohrávanom stretnutí 5. kola E-skupiny, keď na trávniku tímu Estoril Praia remizovali 3:3. Domáci vyhrávali po prvom polčase 3:2, no osem minút pred koncom riadneho hracieho času vyrovnal Georginio Wijnaldum. PSV má nepreklenuteľný štvorbodový náskok práve pred portugalským prenasledovateľom. Už istým víťazom "éčka" je Dinamo Moskva.

Duel medzi Estorilom a Eindhovenom vo švrtok prerušili pre nespôsobilý stav ihriska. Výsledok piatkového dohrávaného stretnutia 5. kola hlavnej fázy futbalovej Európskej ligy 2014/2015:

E-skupina:
Estoril Praia (Portug.) - PSV Eindhoven (Hol.) 3:3 (3:2)
Góly: 12. Tozé, 30. Kuca, 39. Diogo Amado - 6. Depay, 14. Narsingh, 82. Wijnaldum, rozhodoval: Strömbergsson (Švéd.)