VIDEO Veľká záhada z londýnskeho derby: Bol to gól alebo nie?!

Kontroverzný moment v severolondýnskom derbyKontroverzný moment v severolondýnskom derby Zdroj: Twitter

LONDÝN - Včerajšie severolondýnske derby medzi Arsenalom a Tottenhamom prinieslo pravú futbalovú bitku a jeden veľmi kontroverzný moment. Všetko sa to udialo v druhom polčase, keď domáci "kanonieri" prehrávali 0:1 a usilovali sa o návrat do zápasu.

Bežala práve 58. minúta, keď si loptu k nepriamemu kopu postavil hviezdny záložník Arsenalu Mesut Ozil. Loptu zakrútil priamo do šestnástky, kde si na ňu parádne naskočil obrovitánsky nemecký stopér Per Mertesacker a poslal ju hlavou smerom na bránu. Famóznym zákrokom sa však blysol gólman Hugo Lloris, ktorý ju s vypätím všetkých síl vytlačil mimo bránu.

Fanúšikovia Arsenalu si však o tejto parádičke zo strany Francúza myslia svoje. Podľa nich totiž lopta prešla bránkovou čiarou, čo majú dokazovať aj tieto zábery a to, že televízia SkySports neukázala poriadne spomalené zábery. Čo myslíte, bol to gól alebo nie? Zápas sa nakoniec skončil nerozhodne 1:1, keď v 74. minúte sa o vyrovnanie postaral Alex Oxlade-Chamberlain.

Viac o téme: Tottenham Hotspur Arsenal FC
  • Zdroj: sportky.sk