Brutálny skrat futbalistu: Rozbeh, výskok a kopačka priamo do tváre

Smith si pomýlil futbal s bojovým umenímSmith si pomýlil futbal s bojovým umením

BRATISLAVA - Dištancom na štrnásť zápasov ocenila disciplinárna komisia likvidačný zákrok brazílskeho útočníka Smitha.

Už v 13. minúte zápasu 2. peruánskej futbalovej súťaže medzi Alianza Universidad a Deportivo Municipal sa domáci útočník zahral na bojovníka kung-fu a v plnej rýchlosti hráčovi súpera brutálnym zákrokom takmer odkopol hlavu.

Po škaredom faule Smith okamžite zamieril pod sprchy a jeho tím sa zameral na bránenie tesného vedenia 1:0, o ktoré sa už v 2. minúte stretnutia postaral obranca Salas. Pre domácich však ani desať hráčov v poli nebolo dostatočnou výstrahou. V 63. minúte sa po druhej žltej za Smithom pobral i Rodríguez. Zostupom namočený Municipal ani takúto výhodu na vyrovnanie nevyužil a v tabuľke ostáva na 12. zo 14. pozícií.

• Zdroj: športky, nb