Tak toto sa často nevidí: Futbalista skóroval priamo z rohového kopu!

Lopta rovno po rohovom kope šokujúco skončila za bránkovou čiarouLopta rovno po rohovom kope šokujúco skončila za bránkovou čiarou

KOTA BHARU - Tak tomu sa povie famózny gól! Exportný gólový zásah mali nedávno možnosť vidieť diváci v najvyššej futbalovej súťaži v Malajzii, kde domáci Kelantan privítal aktuálneho ligového lídra LionsXII. Vedúci strelecký zásah domáceho Radziho patrí do kategórie exkluzívnych, veď futbalista ho dosiahol priamo z rohového kopu!

Už v šiestej minúte Radzi rozveselil domáce publikum, ktoré videlo málo vídaný gólový zásah. Domáci futbalista zahrával rohový kop a nič netušiaci hostia sa len prizerali, ako lopta z jeho kopačky postupne doplachtila až za bránkovú čiaru.

Tento utešený gólový zásah domácich naštartoval k cennej výhre nad aktuálnym ligovým lídrom, v druhom polčase ešte pridali jeden gól a radovali sa z konečného triumfu 2:0.

• Zdroj: športky