ATP World Tour

Lukáš Klein v 2.
ATP
Výborná správa z Madridu: Budeme mať zastúpenie na prestížnom tenisovom turnaji Masters 1000

MADRID - Slovenský tenista Lukáš Klein postúpil do hlavnej súťaže na antukovom turnaji ATP Masters 1000 v Madride. Vo finálovom druhom kole kvalifikácie...

Slovenský tenista Lukáš Klein
ATP
Potvrdenie fantastickej formy: Klein zarmútil domácich fanúšikov, chýba už len posledný krok

MADRID - Slovenský tenista Lukáš Klein postúpil do finále kvalifikácie na antukovom turnaji ATP Masters 1000 v Madride.

Video Roger Federer a Rafael
Video ATP
Tenisový svet si nemôže priať nič lepšie: Nadal prekvapil a potvrdil úžasnú vec, teší sa aj Federer

BERLÍN - Španielsky tenista Rafael Nadal bude súčasťou tímu Európa v súboji proti tímu Svet na tohtoročnom Laver Cupe. Informoval o tom organizátor súťaže.

Srbský tenistka Novak Djokovič
ATP
Djokovič posúva hranice vlastného rekordu, slovenský tenis nemá dôvod na spokojnosť

BRATISLAVA - V prvej desiatke mužského svetového tenisového rebríčka ATP nenastali žiadne zmeny. Srb Novak Djokovič si udržal post lídra, druhý je šampión...

FotoVideo Casper Ruud
Video ATP
VIDEO Sladká odplata za finále v Monte Carle: Ruud v Barcelone získal najcennejší titul v kariére

BARCELONA - Nórsky tenista Casper Ruud získal titul vo dvojhre na antukovom turnaji ATP v Barcelone. Tretí nasadený hráč si v nedeľnom finále poradil s...

Video Maďarský tenista Márton Fucsovics
Video ATP
VIDEO Maďarský tenis sa raduje: Fucsovics v Bukurešti ukončil šesťročné čakanie na titul

BUKUREŠŤ - Maďarský tenista Márton Fucsovics získal titul vo dvojhre na antukovom turnaji ATP v Bukurešti. Vo finále zdolal piateho nasadeného Argentínčana...

FotoVideo Oslavujúci šampión Jan-Lennard Struff
Video ATP
VIDEO Kto čaká, ten sa dočká: Struff na domácej pôde prvýkrát zdvihol nad hlavu víťaznú trofej

MNÍCHOV - Nemecký tenista Jan-Lennard Struff vo finále turnaja v Mníchove porazil 7:5, 6:3 Američana Taylora Fritza a na štvrtý pokus získal prvý titul....

Tsitsipas potvrdil pozíciu favorita:
ATP
Tsitsipas potvrdil pozíciu favorita: Vo finále sa stretne s bývalou svetovou jednotkou

BARCELONA - Nórsky tenista Casper Ruud postúpil do finále dvojhry na antukovom turnaji ATP v Barcelone.

Srbský tenista Novak
ATP
Od ideálnej sezóny zatiaľ na míle ďaleko: Djokovič prichádza s ďalšou smutnou správou

MADRID - Srbský tenista Novak Djokovič sa v sobotu odhlásil z turnaja ATP Masters 1000 v Madride. Líder svetového rebríčka tak urobil len štyri dni pred...

Video Rafael Nadal sa rozlúčil
Video ATP
VIDEO Domáci fanúšikovia sa dlho neradovali: Nadal v Barcelone skončil už na druhej prekážke

BARCELONA - Španielsky tenista Rafael Nadal vypadol už v 2. kole dvojhry na turnaji ATP v Barcelone. Dvadsaťdvanásobný grandslamový šampión nestačil na...