VIDEO Nečakané zakopnutie United: Everton im nadelil trojku, Chelsea s Arsenalom bez gólov

David De Gea a jeho reakcia na gól Johna StonesaDavid De Gea a jeho reakcia na gól Johna Stonesa Zdroj: SITA

LIVERPOOL - Futbalisti Manchestru United prehrali v nedeľňajšom zápase 33. kola anglickej Premier League na ihrisku Evertonu 0:3. Päť kôl pred koncom súťaže im so ziskom 65 bodov patrí v tabuľke štvrtá priečka.

Skóre duelu otvoril po samostatnej akcii už v 5. min James McCarthy. V 35. minúte bol rozdiel už dvojgólový, rohový kop Leightona Bainesa využil John Stones. Manchester nenadviazal na výkony z predchádzajúcich stretnutí a inkasoval aj tretíkrát, keď sa v druhom polčase presadil Kevin Mirallas.

FC Everton - Manchester United 3:0
Góly: 5. McCarthy, 35. Stones, 74. Mirallas, 39.497 divákov

Arsenal Londýn - FC Chelsea 0:0

Viac o téme: Manchester United FC Chelsea Arsenal Londýn FC Everton