Švento musel opustiť Kozákov výber a vracia sa do Kolína: Prečo nenastúpi proti Česku?

Dušan Švento pred zápasom reprezentácieDušan Švento pred zápasom reprezentácie Zdroj: SITA

ŽILINA - Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Ján Kozák nemôže v utorkovom večernom prípravnom zápase v Žiline proti Česku rátať so službami Dušana Šventa. Dvadsaťdeväťročný rodák z Ružomberka totiž má problémy s kolenom a realizačný tím ho uvoľnil pre návrat do klubu.

Ľavého obrancu či krídelníka si vezmú do opatery lekári v nemeckom bundesligovom klube 1. FC Kolín. Informáciu priniesol oficiálny profil Slovenského futbalového zväzu (SFZ) na Facebooku.

Dušan Švento v prebiehajúcej kvalifikácii o postup na ME 2016 dostal šancu iba v novembrovom zápase v Macedónsku, keď pri víťazstve 2:0 nad domácim výberom nahradil v polčasovej prestávke Petra Pekaríka.

Viac o téme: Dušan Švento