VIDEO V šlágri Barcelony s Atléticom to vrelo: Pozrite sa na skratovú reakciu domácej hviezdy

Arda Turan neudržal svoje nervy na uzdeArda Turan neudržal svoje nervy na uzde Zdroj: skysports.com

MADRID - Futbalisti Barcelony vyhrali vyostrenú odvetu štvrťfinále Španielskeho pohára s Atléticom Madrid 3:2 a po víťazstve 1:0 z prvého zápasu prešli do semifinále. Dvoma gólmi sa na postupovej výhre podieľal Neymar, domáci v nervóznej atmosfére dohrávali zápas bez dvoch vylúčených Gabiho a Maria Suáreza.

Gabi bol vylúčený kvôli polčasovej potýčke a krátko po pauze mohol ísť predčasne z ihriska aj Arda Turan. Tureckého stredopoliara vytočilo, že na neho nebol odpískaný faul a hodil po asistentovi rozhodcu kopačku. Jeho vystúpenie ale rozhodca ohodnotil iba žltou kartou.

Atlético išlo dvakrát do vedenia vďaka Fernandovi Torresovi a premenenej penalte Raúla Garcíu, ale hostia ešte v prvej polovici dokázali vďaka dvom gólom Neymara a vlastného gólu Mirandu skóre otočiť. Cez polčas začali najmä na strane domácich pracovať emócie.Trápenie Atlética dokonal šesť minút pred koncom Suárez, ktorý kopol Lionela Messiho a po druhej žltej karte bol vylúčený.

Viac o téme: FC Barcelona Atlético Madrid Arda Turan
  • Zdroj: ČTK, športky