VIDEO Valencia si v boji o 4. miesto poradila so Sevillou, Espanyol doma nezaváhal

Gólové oslavy futbalistov ValencieGólové oslavy futbalistov Valencie Zdroj: valenciacf.com

MADRID - Futbalisti FC Valencia zdolali v nedeľňajšom zápase o 4. miesto v tabuľke španielskej La Ligy nad FC Sevilla 3:1. Valencia preskočila v tabuľke súpera a momentálne je o dva body pred ním, má však o jeden zápas viac.

Domáci viedli po 32 minútach 2:0, ale Bacca znížil. V 41. min mohol vyrovnať, ale nepremenil pokutový kop. Gólovú bodku za zápasom dal Fuego v druhom polčase. Futbalisti La Corune pred vlastnými fanúšikmi len remizovali 2:2 s poslednou Granadou. Ziskom bodu sa domáci posunuli na 15. miesto pred Getafe, Granada po nedeli stráca na predposledné Levante jeden bod.

La Coruňa - Granada 2:2 (2:1)
Góly: 34. José Rodríguez, 38. Lucas Pérez - 7. Piti, 83. Ibáňez, ČK: 87. Fariňa (La Coruňa)

Bilbao - Málaga 1:1 (0:0)
Góly: 70. San José - 78. Guerra

Espanyol Barcelona - Almería 3:0 (2:0)
Góly: 37. a 40. Stuani, 74. Caicedo

Valencia - FC Sevilla 3:1 (2:1)
Góly: 18. a 32. Parejo (prvý z pok. kopu), 56. Fuego - 36. Bacca

Viac o téme: Espanyol Barcelona FC Sevilla FC Valencia