VIDEO Ani AS Rím Sampdorii nedal pocítiť trpkosť prehry: Gólová 15-minútovka Cagliari

Francesco Totti a Daniele Gastaldello v súboji o loptuFrancesco Totti a Daniele Gastaldello v súboji o loptu Zdroj: SITA

RÍM - Futbalisti AS Rím remizovali v sobotňajšom stretnutí 8. kola Serie A na ihrisku Sampdorie Janov 0:0. Rimania sa síce bodovo dotiahli na vedúci Juventus Turín, ale "stará dáma" má zápas k dobru.

Sampdoria na tretej priečke zaostáva za Juventusom a AS o tri body. Janovský a turínsky tím sú jediné, ktoré v tejto sezóne najvyššej talianskej súťaže ešte neprehrali.

V úvodnom sobotňajšom zápase 8. kola talianskej futbalovej Serie A zvíťazilo Cagliari na ihirsku Empoli 4:0, keď všetky góly padli v prvom polčase v rozpätí 15 minút.

Sampdoria Janov - AS Rím 0:0

FC Parma - US Sassuolo 1:3 (0:2)
Góly: 78. Cassano - 20. Floccari, 23. Acerbi, 52. Taider

FC Empoli - Cagliari Calcio 0:4 (0:4)
Góly: 36. a 38. Avelar (druhý z pok. kopu), 31. Sau, 45.+ Ekdal

Viac o téme: Cagliari Calcio AS Rím Sampdoria Janov Empoli FC
  • Zdroj: SITA, TASR